היי, אני סופיה אפל מורנו, חוקרת וחיה את עולם הרוח וההתפתחות האישית ב15 השנים האחרונות, מורה ליוגה ומדיטציה, מטפלת ביוגה תרפיה, מנחה רטריטים וסדנאות, נוודית לסירוגין ואוהבת את החיים. 

כבר מגיל צעיר ידעתי והאמנתי שיש יותר לחיים מאשר עבודה-משפחה-בית-משכנתא וכו'. ידעתי שיש מעבר לזה וחיפשתי את זה ללא הרף. בגיל 16 התחלתי לתרגל יוגה ושם נחשפתי לחלקיק מעולם הרוח שייחלתי לו. במסעותיי להודו העמקתי את החיפוש ועם השנים צברתי עוד ועוד כלים ותובנות. 

ב2015 יצאתי עם רן אהובי, אמן קרקס במקצועו, למסע של 3 שנים בהם חיינו כנוודים בקרוואן שבנינו. זה היה זמן קסם בו יכלתי להשקיע את מירב הזמן שלי לחיים בריאים, חקירה והתפתחות אישית. זה היה המקום שבו המון תובנות הסתדרו והתחברו להן. 

כיום אנו מתגוררים במצפה הילה, בטבע הקסום של הגליל המערבי וכאן אני זוכה ליישם את כל התובנות שרכשתי, להמשיך לגדול וללמוד וגם לעשות מה שאני הכי אוהבת – ללמד אחרים את הדרך. 

את הבלוג 'מתעוררת' הקמתי מתוך ראיה שתהליך ההתעוררות הוא לא יעד עם מטרה סופית שמגיעים אליו והכל נגמר, אלא תהליך אינסופי של גדילה, התפתחות וצמיחה אישית. כאן בבלוג אשתף את מסע ההתעוררות שלי מתוך תקווה שזה יתרום וייתן ערך גם לך. הדרך שלי היא לא מתוך תורה או אג'נדה מסויימת אלא מתוך חקירת החיים ומה עובד הכי טוב עבורי ליצירת חיים של שגשוג, הגשמה, רוגע וחיבור. 

יהיה לי לכבוד שתצטרפי אליי לדרך. 

*אגב, הבלוג כתוב בלשון נקבה מתוך רצון לאיזון מגדרי וגם – כי אני אישה וככה נוח לי.
כמובן שגם הגברים שכאן מוזמנים באהבה.